26 Kasım 2013 Salı

Ürün bitirme projesi || Project Pan #1

İlk defa ürün bitirme projesi yapmak istedim ve elimdeki ürünleri gözden geçirip bunların bitmesi gerektiğine karar verdim..

Elimde benzer çok ürün var ve artık bitirip yenilerine sıra gelsin istiyorum..


1) Schwarzkopf-Gliss saç bakım maskesi ;  Saçlarım son 5 yılda çok yıprandı, önce sarı tonlarına boyatıp sonra kumral'a dönmek isteyip daha sonra bir anda simsiyah saçlara kavuşan ben siyah saçtan bunalıp tekrar sarıya döndüm:) Bukadar kimyasal işlemden geçincede epey yıprandı tabiki.. Son 1 yıldır saçlarımı hiç boyatmadım kendi rengine kavuşmayı ümit ediyorum.
Gelelim bu maskeye yarısına kadar kullandım ve gayet memnunum.Yumusacık yapıyor saçları benim gibi tarama probleminiz varsa kullanının derim.
-Haftada 3 kere uyguluyorum ve sadece 1 dakika bekletip yıkıyorum.
-Kuru olan saçlarıma gereken nemi veriyor.
-Saçlarım kremsiz çok zor taranır ancak bu maske ile kreme bile ihtiyac duymuyorum.
-10-tl civarlarında olması lazım..

2)Loreal Elseve Extraordinary Oil ; Saçıma daha önce çeşitli yağlarla bakım yaptığım çok oldu ama hepsini 1 saat bekletip yıkamışımdır.Bu yağ gerçekten çok güzel ve özel.
-Yıkama öncesinde saçları besliyor, bakım yapıyor.
-Yıkama sonrasında ise saçlara nem veriyor, taranmasını kolaylaştırıyor ve parlaklık veriyor.
Dediğim gibi saçlarım kuru olduğu için ben genelde yıkama sonrasında kullanıyorum.

3)Schwarzkopf Sıvı saç kremi ; Uzun süredir benimle olan bir ürün, bitmek bilmedi.Genelde bu üründen çok memnunlar ama ben pek sevemedim.Kokusunuda beğenmiyorum.Bitsin diye uğraşıyorum, bir daha almam sanırım.

4)Toni&Guy Deniz tuzu spreyi :  Ürünü çok merak etmiştim kimisi çok beğenirken kimisi de nefret ediyor bu üründen..Denemek için aldım ; ürün saçlarınızı denizden çıkmış gibi doğal dalgalar vermeyi vaad ediyor ancak işin komik tarafı benim saçlarım denizden çıkınca hiiç güzel olmaz :) neyse denedim ve tabiki ben de sevmedim.Yine de bitirmeye çalışıcam.

5)Palmolive body butter çikolata tutkusu :  İlk kullandığımda beğenmemiştim yoğun çikolata kokusu ağır gelmişti.Ancak ilk şişeyi bitirdikten sonra elim tekrar buna gitti.Şimdilerde bayılıyorum buna, bu bitince tekrar bundan alıcam..

6)Loreal Perfect Clean Peeling : Daha öncede blogda yazısını yazmıştım gayet memnunum, kokusuna bayılıyorum bilmeyende yoktur sanırım.Uygun fiyatlı bir peeling arıyorsanız kesinlikle bunu alın derim.

7)Loreal üç etkili Tonik : Kısa bir süre önce aldım bitirmeden pek yorum yapmak istemiyorum ama şimdilik sevdim.Tekrar alır mıyım bilmiyorum.

8)Garnier Nemlendirici : Kokusunu çok seviyorum, pek bir beklentim yok ama günlük nemlendirici olarak idare ediyor.

9)FuBbalsam ayak kremi : Bunu youtube videolarını sürekli takip ettiğim Elifcan'dan ve Melisa'dan görmüştüm.Elimdeki ayak kremleri genelde küçük boy yada bana öyle geliyor :) cünkü ben bol bol kullanmayı seviyorum.Bu ürünü de gece yatarken sürüyorum.Çam kokusu var gayet güzel..Gratis'lerde bulabilirsiniz.

10)Garnier Mkayaj temizleme mendili : Ben makyajımı bu mendillerle temizlemeyi çok seviyorum daha pratik buluyorum.Garnier'in bu mendilini de sevdim.

Elimdeki bitirmek istediğim ürünler bunlar bunlar bitene kadar benzer hiç bir ürün almak istemiyorum..0 yorum:

Yorum Gönder

Sizce ?

Special design for ShimmerShe by GeCe