26 Haziran 2013 Çarşamba

Tekrar MerhabaUzunn bir aradan sonra tekrar merhaba ! 
Bloga her gün bir şeyler yazmak istiyorum ancak ya kendimde o gücü bulamıyorum ya yorgun oluyorum ya da evde olmuyorum, bir şey de eksik olsun istemiyorum ama baktım böyle olmuyor elimdekilerle idare edeyim dedim.
The Balm-Balm Shelter 
Uzun süredir BB/CC kremlerden sonra aldım bu renkli nemlendiriciyi, fondoten sevmiyorum.Günlük makyajımda fondotene de pek ihtiyac duymuyorum ama bu renkli nemlendirici benim işimi görüyor, kapatıcılığı fazla değil ama kızarıklarımı, çillerimi veya güneş lekelerime yetiyor.İndirimsiz fiyatı 40,00-TL civarında sanırım ama ben muhteşem Gratis indiriminden 20,00-TL civarında bir fiyata almıştım, depolamak lazım aslına ama bir sonraki indirimi beklicem artık :)

                                                           
                                                            Garnier-BB Cream
Göz altım için almıştım, morluklarım yok ama aydınlatmak için kullanırım diye düşündüm, bir kere kullandım ancak pek memnun olduğum söylenemez-yada doğru tonu alamamış olabilirim, zaten açık ve koyu diye iki tonu vardı ben açık olanı almıştım.
10,00-TL civarındaydı sanırım..Bir daha alır mıyım aslaa..!


                                 DownUnder Naturals Nude Şampuan
Bitirdiğim kaçıncı şampuan bilmiyorum, severek ve ailecek kullanıyoruz :)  Normalde Nemlendirici olanı alıyordum ancak bu sefer Hacimlendirici olanı aldım..
11,00-TL civarından olması lazım..Asetonsuz oje temizleyici, gratis'den almıştım.Henüz kullanmadım. 4-5-TL civarındadır.
Son olarak bugünlerde kulaklığımdan düşmeyen şarkıyı sizlerle paylaşmak istedim0 yorum:

Yorum Gönder

Sizce ?

Special design for ShimmerShe by GeCe